29 stycznia 2012

Zeitgeist 3: Moving forward - cały film online (lektor pl)

„Zeitgeist 3: Moving forward” - cały film online (lektor pl).
„Zeitgeist: Moving forward” to film, który znajdziesz poniżej jest trzecią już częścią cyklu zapoczątkowanego filmem „Zeitgeist”. Film „Zeitgeist 3: Moving forward” miał swoją premierę w styczniu 2011 roku. Premierę która, odbyła się tego samego dnia jednocześnie w 60 krajach i w 20 różnych językach (!!!). Reżyserem filmu "Zeitgeist 3: Moving forward" jak i poprzednich części cyklu Zeitgeist jest Peter Joseph i również w tym przypadku film jest projektem niekomercyjnym. To tylko kilka podstawowych informacji na temat tego filmu. Kiedy pierwsza z części cyklu "Zeitgeist" została przedstawiona światu nikt by nie pomyślał, że zapoczątkuje to tak olbrzymi ruch, który dziś już znany jest na całym świecie i zrzesza bardzo wielu ludzi z różnych krajów, różnych zawodów jak i różnej sytuacji majątkowej. Myśl jaka jednoczy tych wszystkich ludzi to – prawda. Tak właśnie prawda. Każdy z nas dorastając zadaje sobie pytania na które tak trudno znaleźć odpowiedzi w świecie nieuczciwości i braku prawdy i niechęci do rozwoju (o którym mówi się równie głośno co hipokratycznie). To dlatego ruch Zeitgeist zyskał tak wielu zwolenników, ponieważ w nim właśnie mówi się głośno o tym co jest niewłaściwe i co ważniejsze członkowie tego ruchu wspólnie starają się znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, jak również poszukują rozwiązań problemów z jakimi boryka się większość ludzi na całej ziemi. Niestety pomimo tak wielkiego rozgłosu i popularności tego ruchu ich racjonalizatorskie pomysły jak na razie nie doczekały się próby realizacji w szerszej skali. Pomimo wielokrotnego powtarzania o błędach jakie są popełniane przez rządy nikt nie bierze ich poważnie. Cóż prawda jest taka, że jak tylko daleko sięgniemy pamięcią wstecz zawsze nowo myśliciele byli w najlepszym przypadku ignorowani. Tak też się ma sprawa z ruchem Zeitgeist. Jest pierwszorzędnie ignorowany, przynajmniej tak było dotychczas, bo trudno będzie pominąć fakt tak rozległej premiery trzeciej części cyklu. „Zeitgeist: Moving forward” (Idąc na przód) porusza problemy z jakimi borykamy się w chwili obecnej i odważnie wyraża zdanie wielu ludzi w kwestii zarówno ekonomii jak i sytuacji politycznej i społecznej. Przedstawia jasne i klarowne dowody na prawdziwość wypowiedzianych zarzutów. Mówiąc w skrócie film zdecydowanie wart obejrzenia. Otwierający oczy i pobudzający do myślenia, podobnie jak każda z pozostałych części. Moim zdaniem premiera filmu „Zeitgeist – Moving Forward” będzie jednym z największych wydarzeń bieżącego roku.
Na stronie „Zeitgeist: Moving Forward” znajdziemy zarówno plakaty filmu, jak również wiele innych informacji dotyczących tej części filmu i oczywiście możliwość obejrzenia filmu online. Polecam obejrzeć ten film i dlatego, poniżej umieszczam cały film "Zeitgeist: Moving forward" z polskimi napisami (który to, jak i poprzednie części cyklu "Zeitgeist" można znaleźć na stronie autorskiej).
Poniżej zamieszczam film "Zeitgeist 3: Moving Forward" z kanału Zeitgeist Movement Polska.

"Zeitgeist 3: Moving Forward" - cały film online (lektor pl)Poprzednie części cyklu również możesz obejrzeć na naszej stronie kfk.pc.pl :Brak komentarzy:

Prześlij komentarz