6 sierpnia 2010

Wiek głupoty - cały film online

Wiek głupoty” jest bardzo interesującym filmem. Zarówno poprzez swoją formę jak i tematykę. ….ale po kolei. „Wiek głupoty” jest określany jako dokumentalny film science-fiction. Ciekawy rodzaj prawda? Jednak po obejrzeniu filmu znikają wszelkie wątpliwości co do tej kategorii. Całkowicie dokładnie określa film, którego nazwę doprecyzowałbym słowem fabularyzowanym, czy wręcz wizjonerskim. Co najmniej przyjemne w tym filmie to fakt, że jak możemy zauważać science-fiction bardzo często jednak się sprawdza. Wracając do filmu to jego temat jest może i troszkę oklepany, ale jakoś mimo wszelkich starań i powtarzania w kółko, że czas najwyższy się zastanowić nad tymi problemami to jednak - nikt nic nie robi.
W filmie „Wiek głupoty” zagrał Pete Postlethwaite jako jedyny aktor, pozostałe postacie są z wykorzystanych materiałów dokumentalnych. Autorką filmu jest Franny Armstrong i film jest wykonany wg jej scenariusza, jak również w jej reżyserii.

Wiek głupoty / The Age of stupid (cały film znaleziony na serwisie Youtube)Strona internetowa "Wiek głupoty” (The Age of Stupid) udostępnia wiele informacji i funkcji, jak zakup filmu na DVD, obejrzenie filmu online i wiele innych. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz